Bevordert het herstel van ruwe en schrale huid
Levertijd:
Op voorraad
Klantbeoordeling: 9,1/10 uit 1811 beoordelingen
Deskundigheid van een dierenarts
Veilig en betrouwbaar bestellen
Dagelijkse verzending (ma t/m vr)
Gratis verzending binnen Nederland en België vanaf €49,50





Gratis verzending binnen Nederland en België vanaf €49,50
Onze standaard verzendkosten zijn €3,95

De Activon gel van Phytotreat bestaat voor 100% uit Manuka honing. Deze gel is geschikt om het herstel van ruwe en schrale huid te bevorderen. De honing is rijk aan antioxidanten, waardoor de huid wordt beschermd. De gel is vrij van parabenen, geur- en kleurstoffen. Een verpakking bevat 25 gram.
Gebruik
Voor gebruik de huid reinigen en drogen. Bij acute klachten tweemaal daags aanbrengen, bij milde klachten of ter verzorging volstaat eenmaal daags insmeren. Grotere plekken afdekken met een steriel gaasje of een pleister. Spuit de huidcreme direct vanuit de pompflacon op de huid en verspreid daarna met de vingers tot een dunne laag over de aangedane plekken. Bij eerste gebruik kan het voorkomen dat de pompflacon 20-30 keer moet worden ingedrukt voordat de huidcrème vrijkomt.
Samenstelling
Mel (boekweithoning),caryophilli floris aetheroleum, paeonolum, cardiospermum, propionylacetovanillonum, melaleucae aetheroleum, unguentum lanette, acidum sorbicum, kalii sorbas, aqua purificata.
Op dit product is geen bijsluiter van toepassing.