Klantbeoordeling: 9/10 uit 2054 beoordelingen
Deskundigheid van een dierenarts
Veilig en betrouwbaar bestellen
Dagelijkse verzending (ma t/m vr)
Gratis verzending binnen Nederland en België vanaf €49,50
Gratis verzending binnen Nederland en België vanaf €49,50
Onze standaard verzendkosten zijn €3,95
Wormtabletten All-in-one hond 2,5 – 20kg is voor de behandeling van natuurlijk veroorzaakt door volwassen cestoden: wormen: Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala -Spoelwormen: Toxocara canis, Toxascaris leonina -Lintwormen: Taenia spp, Dipylidium vanaf 5 maanden .
• tegen spoelwormen, haakwormen en lintwormen
In drie varianten verkrijgbaar:
Wormmiddel All-in-One hond (2,5 – 20kg)
Wormmiddel All-in-One hond (2,5 – 40kg)
Wormmiddel Alles-in-een hond (17,5 – 70kg)
Gebruik
Voor een juiste dosering zo juiste te bepalen. Weeg daarom eerst de hond. De tabletten worden door hele en/of halve achteraan op de tong te plaatsen.
Lichaamsgewicht (kg) / aantal tabletten:
2,5 – 5: ½ tablet
5 – 10: 1 tablet
10 – 15: 1½ tablet
15 – 20: 2 tabletten
Hoe vaak een wormkuur wordt toegepast hangt af van de leeftijd en de omgeving van het dier. Gemiddeld is dit 4x per jaar. Indien uw hond meegaat op vakantie, is het verstandig navraag te doen of voor het betreffende land een ander advies.
Samenstelling
Praziquantel 50 mg, Pyrantel (als pyrantelembonaat) 50 mg en Febantel 150 mg.
levering
Producten van dit merk kunnen een extra dag hebben. Als dit het geval wordt u door ons per mail op de hoogte gebracht.