Audevard Ekyflex Mobility

Audevard Ekyflex Mobility

Merk: Audevard

Ekyflex Mobility ondersteunt het bewegingsstelsel van paarden en herstelt de soepelheid.

44,95

Levertijd:

Bij aankoop van dit product ontvang je 44 Buddycoins!

Op voorraad

Klantbeoordeling: 9/10 uit beoordelingen

Deskundigheid van een dierenarts

Veilig en betrouwbaar bestellen

Gratis verzending binnen Nederland en België vanaf €59,95

Onze standaard verzendkosten zijn €5,95

Product informatie

Het bewegingsstelsel van paarden staat vaak onder druk. Ook dieren die geen competitie doen kampen geregeld met mobiliteitsproblemen. Dit uit zich in de vorm van stijfheid en een gebrek aan soepelheid. Audevard Ekyflex Mobility ondersteunt het bewegingsstelsel van paarden en herstelt de soepelheid.
Een combinatie van drie planten: duivelsklauw, moerasspirea en veldpaardenstaart, alsook harpagophytum, hyaluronzuur en vitamine C, die helpen stijfheid te bestrijden en de motoriek te herstellen.

Eigenschappen

  • Ondersteunt de spieren en gewrichten
  • Bevordert een soepele beweging
  • Ideaal voor oudere paarden

Gebruik en dosering Audevard Ekyflex Mobility

Goed schudden voor gebruik. Oraal toedienen of vermengen met het voer.

  • 30 ml Ekyflex Mobility per dag toedienen gedurende 1 maand, gedurende het hele jaar of periodiek naar behoefte.

Zorg dat er altijd voldoende schoon en vers drinkwater beschikbaar is!

 

Samenstelling

Monopropyleenglycol, natriumzouten van natriumbenzoaat, hyaluronzuur.
Toevoegingen per liter: Harpagofytum ext. (Harpagophytum procumbens) 15000mg, moerasspirea ext. (Spiraea ulmaria), veldpaardenstaart ext. (Equisetum arvense), Vitaminen, pro-vitaminen en stoffen met een vergelijkbaar effect, Vitamine C 10.000mg.

 

Let op niet geschikt voor:

  • Drachtige of zogende merries
  • Wedstijdpaarden (binnen 48 uur antidopingcontrole)

Inhoud Audevard Ekyflex Mobility

1 Liter

 

Bijsluiter

Op dit product is geen bijsluiter van toepassing.

Tip van de dierenarts

Opgelet: harpagophytum wordt beschouwd als een dopingsproduct. Er wordt geadviseerd te stoppen met de toediening van het supplement min. 48u voor een competitie.

Heb je vragen?

Neem dan contact op met ons team van dierenartsen en paraveterinairen.